Filter uw resultaten
stofsoort      
  • gebreide stof
kwaliteit      
  • polyamide
34 producten
  • Licht breitje stretch beige met geometrisch patroon - A La Ville
    € 35,10 / m
    € 39,00 / m
  • Breistof gebrusht paars
    € 22,49 / m
    € 24,99 / m
  • Zachte rayon brei zand gemêleerd
    € 16,65 / m
    € 18,50 / m
  • Zachte rayon brei bruin gemêleerd
    € 16,65 / m
    € 18,50 / m
  • Zachte rayon brei grijs gemêleerd
    € 16,65 / m
    € 18,50 / m
  • Zachte rayon brei limoen gemêleerd
    € 16,65 / m
    € 18,50 / m
  • Zachte rayon brei royal blauw gemêleerd
    € 16,65 / m
    € 18,50 / m
  • Breistof donkerblauw met gebrushte achterkant
    € 22,49 / m
    € 24,99 / m
  • Breistof aubergine met gebrushte achterkant
    € 22,49 / m
    € 24,99 / m
  • Breistof paars met gebrushte achterkant
    € 22,49 / m
    € 24,99 / m
  • Breistof ecru met gebrushte achterkant
    € 22,49 / m
    € 24,99 / m
  • Breistof beige met gebrushte achterkant
    € 22,49 / m
    € 24,99 / m
  • Breistof blauw met gebrushte achterkant
    € 22,49 / m
    € 24,99 / m
  • Breistof goud met glitter - My Image
    € 12,56 / m
    € 13,95 / m
  • Breistof zilver
    € 14,31 / m
    € 15,90 / m
  • Breistof mauve glitter
    € 14,31 / m
    € 15,90 / m
  • Breistof zilver
    € 22,50 / m
    € 25,00 / m
  • Breistof beige en oranje met ruitpatroon - Burda
    € 35,78 / m
    € 39,75 / m
  • Breistof fuchsia en blauw gestreept - Knipmode
    € 29,25 / m
    € 32,50 / m
  • Breistof turquoise - A la Ville
    € 17,91 / m
    € 19,90 / m
  • Kabel gebreide stof lichtroze - My Image
    € 20,25 / m
    € 22,50 / m
  • Breistof grijs gestreept - Knipmode
    € 32,31 / m
    € 35,90 / m
  • Gebreid stof lichtbruin - Qjutie & the Qjutest
    € 16,20 / m
    € 18,00 / m
  • Gebreide stof rood
    € 22,46 / m
    € 24,95 / m
  • Gebreide stof effen mosterd
    € 16,65 / m
    € 18,50 / m
  • Gebreide stof effen bruin
    € 16,65 / m
    € 18,50 / m
  • Breistof roze met gebrushte achterkant
    € 22,49 / m
    € 24,99 / m
  • Gebreide stof vlechtpatroon grijs/mauve
    € 17,96 / m
    € 19,95 / m
  • Camel gebreide stof in wolmengeling met glinstering - Knipmode
    € 20,61 / m
    € 22,90 / m
  • Zachte gebreide stof vlechtpatroon - LICHT MOSTERD
    € 17,96 / m
    € 19,95 / m
  • Zachte gebreide stof met vlechtpatroon - CAMEL
    € 17,96 / m
    € 19,95 / m
  • Zwarte gebreide stof met abstract motiefje in blauw en wit
    € 17,91 / m
    € 19,90 / m
  • Muntgroen fijn breitje met Vlekmotief
    € 17,96 / m
    € 19,95 / m
  • gestreept breitje
    € 25,95 / m
Pagina